Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.A.M. van der Heijden

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-08-2004 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 26-11-2003 tot 31-07-2004.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter Commissie van Beroep
Gestart op 01-06-2021.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter klachtencommissie
Van 01-04-2018 tot 01-01-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2022:4022

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:4023

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:1640

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:1639

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:1582

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:1450

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:1455

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:1452

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:1456

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:291

Lezen