Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. T.P.L. Bot

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-08-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-10-2015 tot 31-07-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 11-09-2014 tot 30-09-2015.
Fungerend hoofdofficier van justitie
Van 01-05-1997 tot 01-01-2001.
Officier eerste klasse
Van 26-07-1990 tot 30-04-1997.
Arrondissementsofficier van justitie
Van 27-07-1984 tot 25-07-1990.
Substituut-officier van Justitie
Van 28-06-1983 tot 26-07-1984.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 28-06-1977 tot 27-06-1983.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter Stichting Hofje Codde en van Beresteyn te Haarlem
Gestart op 01-01-2013.
Voorzitter Pastoor Dellemijnstichting (caritas)
Gestart op 01-01-1984.
Voorzitter Stichting Vrienden van 't Loo (caritas)
Gestart op 01-01-1974.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Evaluatiecommissie Inlichtingen- en Veiligheidsdiensten
Van 01-05-2020 tot 31-12-2020.
Lid Raad voor de rechtshandhaving
Van 10-10-2014 tot 31-08-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2021:1962

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2015:10284

Lezen