Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.W. Vriethoff

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-07-2008 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2007 tot 30-06-2008.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Medewerker stembureau
Van 01-05-2019 tot 01-06-2019.
Voorzitter stembureau
Van 17-03-2021 tot 17-03-2021.
Verzorgen workshops mediation aan bezwaarmedewerkers UWV
Van 01-04-2021 tot 30-04-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2017:10225

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:67

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:9455

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:9099

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:9064

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:8344

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:5891

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:5892

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:5861

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:5638

Lezen