Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J.A.P.M. van Wijtvliet-van Meer

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 12-02-2020.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2020 tot 11-02-2020.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2019.
Rechter
Van 01-09-2005 tot 31-12-2012.
Officier van Justitie
Van 01-07-1995 tot 31-08-2005.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-2005 tot 31-08-2005.
Rechter-plaatsvervanger
Van 21-07-2004 tot 31-05-2005.
Plaatsvervangend-officier van Justitie
Van 01-01-1994 tot 30-06-1995.
Plaatsvervangend-officier van Justitie
Van 01-05-1990 tot 30-06-1995.
Substituut-officier van Justitie
Van 01-07-1994 tot 30-06-1995.

Nevenbetrekkingen

Juridisch adviseur
Gestart op 01-01-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Raad van Commissarissen
Van 01-12-2008 tot 01-07-2019.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.