Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. W.C. Haasnoot

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-12-2016.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-04-2013 tot 30-11-2016.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-10-2006 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 01-12-2005 tot 30-09-2006.
Rechter
Van 11-11-1999 tot 30-11-2005.
Rechter-plaatsvervanger
Van 10-03-1998 tot 31-12-2001.
Gerechtsauditeur
Van 01-10-1998 tot 10-11-1999.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-1998 tot 10-11-1999.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1995 tot 30-09-1998.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 06-02-2012.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-09-2015 tot 01-01-2017.
Docent
Van 01-06-2015 tot 01-01-2017.
Docent
Van 01-06-2015 tot 01-01-2017.
Docent
Van 01-06-2015 tot 01-01-2017.
Docent
Van 01-06-2015 tot 01-01-2017.
Lid
Van 21-02-2012 tot 01-03-2017.
Lid van de adviescommissie Post HBO opleidingen
Van 01-01-2018 tot 31-12-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2018:5971

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5696

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4880

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4459

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4449

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4393

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4120

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3301

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3127

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1697

Lezen