Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. C.J.J.M. Stolker

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 08-10-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 24-05-1995 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 11-06-1990 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid Board of Trustees
Gestart op 01-01-2014.
Lid curatorium
Gestart op 10-12-2013.
Lid Raad van toezicht
Gestart op 08-02-2013.
Lid Raad van Toezicht
Gestart op 08-02-2013.
Voorzitter
Gestart op 08-02-2013.
Onafhankelijk bestuurder
Gestart op 01-12-2011.
Lid
Gestart op 01-04-2008.
Hoofdredacteur onrechtmatige daad (losbladig)
Gestart op 01-01-2000.
Lid redactie (raad) Tekst & Commentaar
Gestart op 01-01-1990.
Lid Raad van Advies
Gestart op 01-01-1984.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.