Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.B.A. van Hout

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 27-10-2009 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid Raad van Toezicht
Gestart op 01-09-2017.
Lid Raad van Beroep
Gestart op 03-11-2007.
Docent/auteur
Gestart op 01-01-1996.

Historische nevenbetrekkingen

Lid adviescommissie
Van 15-12-2004 tot 01-01-2018.
Commissie van Deskundigen
Van 01-12-2020 tot 19-06-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2011:BV8226

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2011:BR6095

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2011:BV6832

Lezen