Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.P. van Rigteren

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2002 tot 31-12-2012.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 27-08-1990 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

secretaris
Gestart op 01-01-2001.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.