Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M. Greebe

Beroepsgegevens

Senior rechter A
Gestart op 01-07-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-09-2014 tot 30-06-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 08-10-2013 tot 30-04-2020.
Raadsheer
Van 01-10-2008 tot 01-09-2014.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 12-04-2011 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-10-2003 tot 30-09-2008.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Gastspreker
Van 01-01-2018 tot 31-12-2018.
Docent sociaalverzekeringsrecht
Van 01-01-2016 tot 31-03-2021.
Docent bestuursprocesrecht
Van 01-10-2010 tot 31-03-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2018:1805

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1740

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1676

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1560

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1462

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1409

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1347

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1297

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1306

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1220

Lezen