Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M.J.J. van den Honert

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-11-2020.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-10-2020.
Raadsheer
Van 01-10-2010 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 28-10-2008 tot 30-09-2010.
Officier eerste klasse
Van 10-08-1998 tot 31-08-2004.
Arrondissementsofficier van justitie
Van 08-07-1991 tot 09-08-1998.
Plaatsvervangend-officier van Justitie
Van 01-06-1990 tot 07-07-1991.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2018:1176

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1172

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1168

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1126

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1127

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:681

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:678

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:664

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:250

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3085

Lezen