Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. A. van Waarden

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-11-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-08-2021.
Raadsheer
Van 01-04-2007 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2006 tot 31-03-2007.
Rechter
Van 01-09-2002 tot 31-03-2007.
Rechter-plaatsvervanger
Van 27-03-2000 tot 31-08-2002.

Nevenbetrekkingen

Docent en Examinator SIGV
Gestart op 01-01-2004.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend lid Raad voor de Strafrechttoepassing en Jeugdbescherming
Van 01-04-2007 tot 01-04-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2018:5577
15-06-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:5578
15-06-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:3044
03-04-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:3035
03-04-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:1960
01-03-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:1961
01-03-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:1962
01-03-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:1959
01-03-2018
ECLI:NL:GHARL:2017:10292
24-11-2017
ECLI:NL:GHARL:2017:10270
23-11-2017