Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J. Teertstra

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-02-2015.

Historische beroepsgegevens

Gerechtsauditeur
Van 01-02-2014 tot 31-01-2015.
Rechter-plaatsvervanger
Van 26-03-2013 tot 31-01-2015.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-01-2013 tot 31-01-2014.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-10-2009 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter van de Medezeggenschapsraad
Gestart op 01-10-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Commissie Vorming en Toerusting
Van 01-07-2008 tot 01-05-2019.
Lid van de Medezeggenschapsraad
Van 01-10-2019 tot 30-09-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNNE:2022:471

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2021:5198

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2021:3769

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2021:3688

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:1870

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:3031

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:3026

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:2754

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:1804

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:897

Lezen