Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.M. Bossink

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2021.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2020.
Rechter
Van 01-07-2011 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 14-06-2010 tot 30-06-2011.

Nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter
Gestart op 01-06-2018.

Historische nevenbetrekkingen

Vrijwilliger
Van 01-05-2014 tot 01-01-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2021:3324

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3318

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:1916

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:1914

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:1915

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:1174

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:5629

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:4620

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:4512

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:4501

Lezen