Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M.J.A. Duker

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-07-2016.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-10-2014 tot 30-06-2016.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-2015 tot 30-06-2016.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-11-2014.
Rechter-plaatsvervanger
Van 27-02-2008 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-09-2006 tot 30-09-2008.

Nevenbetrekkingen

Docent SSR op het terrein van het materiele strafrecht
Gestart op 01-01-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2022:1915

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:1018

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:197

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:198

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3676

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3677

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3239

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3238

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1985

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1984

Lezen