Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H.K. Scholtens

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 12-11-2001 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Plv. lid Raad van Discipline Arnhem-Leeuwarden
Gestart op 01-04-2020.
Secretaris
Gestart op 01-03-2006.
Secretaris
Gestart op 01-01-2001.

Historische nevenbetrekkingen

Secretaris
Van 01-08-2012 tot 11-10-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNNE:2016:1622

Lezen
ECLI:NL:RBLEE:2011:BV7389

Lezen
ECLI:NL:GHARN:2011:BQ0694

Lezen
ECLI:NL:GHLEE:2012:BY0628

Lezen