Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. C.A. Streefkerk

Beroepsgegevens

Er zijn geen beroepsgegevens bekend.

Historische beroepsgegevens

Vice-president
Van 01-04-2017 tot 31-12-2021.
Raadsheer
Van 01-10-2004 tot 31-03-2017.
Vice-president
Van 06-02-2001 tot 30-09-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 19-02-1993 tot 19-02-2002.
Raadsheer
Van 19-02-1993 tot 05-02-2001.
Rechter
Van 10-08-1989 tot 18-02-1993.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 17-06-1991 tot 30-06-1992.
Gerechtsauditeur
Van 15-04-1988 tot 09-08-1989.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-05-1985 tot 09-08-1989.

Nevenbetrekkingen

Lid van RCBG (Regionaal College voor Bezwaren en Geschillen) in Noord-Brabant - Limburg
Gestart op 01-04-2014.
Voorzitter Raad van Beroep
Gestart op 01-01-2009.
Rechter
Gestart op 06-06-2006.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter klachtcommissie
Van 01-01-2004 tot 01-01-2019.
Auteur
Van 01-01-1983 tot 01-01-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2021:1996

Lezen
ECLI:NL:HR:2021:1994

Lezen
ECLI:NL:HR:2021:1995

Lezen
ECLI:NL:HR:2021:1962

Lezen
ECLI:NL:HR:2021:1978

Lezen
ECLI:NL:HR:2021:1967

Lezen
ECLI:NL:HR:2021:1974

Lezen
ECLI:NL:HR:2021:1957

Lezen
ECLI:NL:HR:2021:1960

Lezen
ECLI:NL:HR:2021:1990

Lezen