Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. T.K. Lekkerkerker

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 08-04-2016.

Historische beroepsgegevens

Er zijn geen historische beroepsgegevens bekend.

Nevenbetrekkingen

Commissaris
Gestart op 01-10-2021.
Voorzitter
Gestart op 01-07-2021.
Plv. voorzitter
Gestart op 11-03-2021.
Lid Raad van Tucht bij de Nederlandse Orde van Belastingadviseurs (betreft tuchtrecht in eerste aanleg)
Gestart op 22-08-2019.
Lid Raad van Toezicht Koninklijke Nederlandsche Schaatsenrijders Bond
Gestart op 01-10-2016.
Penningmeester bij Stichting Goki 'Gezondheid en Onderwijs voor Kinderen'
Gestart op 15-04-2009.
Mede-redacteur bij Handboek BV in Praktijk
Gestart op 01-01-1996.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter klachtencommissie Regionaal Instituut Dyslexie
Van 01-09-2009 tot 01-06-2016.
Bestuurslid Stichting Vrienden van de Daklozen
Van 27-05-2004 tot 29-12-2016.
Voorzitter Financiële Advies Commissie Vindicat Atque polit
Van 08-11-2003 tot 11-03-2017.
Penningmeester Vereniging Vrienden voor het Stedelijk Gymnasium A
Van 09-12-2006 tot 19-12-2018.
Inkomend voorzitter
Van 01-07-2020 tot 01-07-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2018:1162

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:4947

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:4411

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:4377

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:3866

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:3096

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:2709

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:2700

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:2698

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:1319

Lezen