Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. F. Ibili

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2017.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-12-2018.
Gerechtsauditeur
Van 01-10-2007 tot 30-09-2017.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 09-10-2010 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Auteur/redacteur in verschillende juridische uitgaven.
Gestart op 01-01-2018.
Docent bij verschillende opleidingsinstellingen.
Gestart op 01-01-2018.
Hoogleraar personen-, familie- en jeugdrecht
Gestart op 01-02-2017.
Bestuurslid KNVIR
Gestart op 01-01-2016.
Lid Staatscommissie voor het Internationaal Privaatrecht
Gestart op 01-01-2009.
Auteur in verschillende juridische uitgaven
Gestart op 01-01-2003.
Auteur in verschillende juridische uitgaven
Gestart op 01-01-2002.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Staatscommissie Herijking Ouderschap
Van 01-05-2014 tot 31-12-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2021:2278

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1469

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1195

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1196

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1185

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:4200

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:821

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:724

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:718

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:715

Lezen