Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J.M. Rowel-van der Linde

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 21-10-1998 tot 31-12-2012.
Sectorvoorzitter
Van 01-09-2008 tot 31-12-2012.
Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-09-2008 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 01-02-2006 tot 31-08-2008.
Vice-president
Van 01-01-2002 tot 31-01-2006.
Kantonrechter
Van 16-08-2000 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 27-04-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 27-04-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 27-04-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 15-09-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 30-08-1993 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 06-03-2001 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 16-08-2000 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 27-04-1993 tot 15-10-2000.
Rechter
Van 21-01-1992 tot 15-08-2000.
Gerechtsauditeur
Van 22-03-1990 tot 20-01-1992.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1987 tot 21-03-1990.

Nevenbetrekkingen

Lid
Gestart op 01-07-2014.
Lid Raad van Toezicht
Gestart op 01-01-2013.
Voorzitter Medisch Tuchtcollege Caribisch Nederland
Gestart op 01-06-2016.
Voorzitter Centraal Tuchtcollege voor de Gezondheidszorg
Gestart op 01-04-2015.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter College van Beroep
Van 01-09-2015 tot 01-09-2019.
Voorzitter RechtspraakCommissie
Van 15-12-2015 tot 15-12-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2018:731

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:6591

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:1880

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:1

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2015:2373

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2015:1505

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2015:1103

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2015:844

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2014:10027

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2014:9207

Lezen