Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J.S.A.M. Schokkenbroek

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2007 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-08-2004 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 01-01-2002 tot 31-07-2004.
Kantonrechter
Van 01-06-1996 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 02-10-1995 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 03-05-1991 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 03-05-1991 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 14-11-1996 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

Member of the GAVI Appeals Tribunal
Gestart op 27-06-2019.
Vice chairperson panel of adjucators
Gestart op 13-03-2016.
Verkiezingswaarnemer
Gestart op 01-05-2014.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2014:9226

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2014:6009

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2014:5976

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2014:2660

Lezen