Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.R. Cox

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-11-2020.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-2015 tot 31-10-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-10-2020.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 30-06-2015.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 16-07-2005 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-10-2004 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-03-1997 tot 30-09-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-08-1995 tot 28-02-1997.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2021:3068
14-10-2021
ECLI:NL:GHAMS:2021:2784
27-09-2021
ECLI:NL:GHAMS:2021:2783
27-09-2021
ECLI:NL:GHAMS:2021:2781
27-09-2021
ECLI:NL:GHAMS:2021:2782
27-09-2021
ECLI:NL:GHAMS:2018:2074
25-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:2076
25-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:2079
25-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:2075
25-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:2078
25-06-2018