Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. J.G.J. Rinkes

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-09-2000 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-08-2009 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter beroepscommissie Stichting Keurmerk Verzekeraars
Gestart op 01-10-2018.
Hoogleraar Europees en Vergelijkend Verzekeringsrecht
Gestart op 01-06-2018.
Redactielid Tijdschrift Het Verzekerings-Archief
Gestart op 26-08-2013.
Bestuurslid
Gestart op 01-08-2011.
Medewerker
Gestart op 01-05-2008.
Voorzitter
Gestart op 18-04-2008.
Redactielid Nederlands Tijdschrift voor Handelsrecht
Gestart op 01-01-2007.
Redacteur European Journal of Commercial Contract Law
Gestart op 01-01-2006.
Redacteur Wolters Kluwer Collegebundel
Gestart op 01-10-2005.
Redacteur boekenserie NTHR
Gestart op 01-01-2005.
Docent
Gestart op 01-09-1985.

Historische nevenbetrekkingen

Adviseur
Van 01-01-2015 tot 01-08-2016.
Plaatsvervangend lid
Van 01-01-2010 tot 01-12-2016.
Adviseur en docent
Van 01-01-2004 tot 01-12-2017.
Hoogleraar Europees en vergelijkend verzekeringsrecht
Van 01-06-2013 tot 01-06-2018.
Lid
Van 01-12-2016 tot 01-10-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2021:2478

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:7393

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5692

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:3063

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:2418

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1694

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:549

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:10977

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:10982

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:10394

Lezen