Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J. Bergen

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-10-2021.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 30-09-2021.
Rechter
Van 01-02-2008 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 26-01-2006 tot 31-01-2008.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 13-06-2017.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-03-2012 tot 01-01-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBZWB:2022:1819

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:1086

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:1056

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:216

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2021:6062

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2021:5706

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2021:5689

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2021:5673

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2021:5562

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2021:5428

Lezen