Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M.W.M. Souren

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 27-10-2009 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Middelijk bestuurder
Gestart op 01-01-2013.
Bestuurder
Gestart op 29-08-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter bestuur
Van 23-11-1993 tot 01-01-2020.
Bestuurder
Van 30-09-1985 tot 01-01-2020.
Middelijk compagnon
Van 30-09-1985 tot 01-01-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2022:157

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2760

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2759

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:727

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:370

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:344

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:187

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:166

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:162

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:123

Lezen