Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J. van de Merwe

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-05-2016.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-08-2019.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-07-2019.
Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 30-04-2016.
Raadsheer
Van 01-01-2007 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-2004 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 28-10-2004 tot 31-12-2006.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 11-10-2002 tot 27-10-2004.
Gerechtsauditeur
Van 28-10-2002 tot 27-10-2003.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter College van Beroep
Gestart op 01-09-2017.
Lid College van beroep
Gestart op 01-01-2017.
Redacteur
Gestart op 01-10-2005.
Medewerker
Gestart op 01-01-2000.

Historische nevenbetrekkingen

Redacteur NTFR- beschouwingen
Van 15-08-2016 tot 31-12-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2018:2023

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:504

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2014:9137

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2014:8778

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2014:8779

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2014:7191

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2014:7190

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2014:6757

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2014:6760

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2014:6464

Lezen