Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J. van der Steenhoven

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 12-06-2012 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2002 tot 31-12-2012.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 01-01-2001 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter van het bestuur
Gestart op 19-12-2018.
Voorzitter Raad van Toezicht
Gestart op 17-07-2018.
Voorzitter Raad van Toezicht
Gestart op 17-07-2018.
Lid
Gestart op 01-03-2016.
Voorzitter Raad van bestuur
Gestart op 30-10-2015.
Lid toezichthoudend orgaan
Gestart op 23-12-2014.
Voorzitter Stichting Kiwanis Fonds Amsterdam
Gestart op 01-01-2013.
Voorzitter bestuur
Gestart op 01-10-2012.
Bestuurslid
Gestart op 12-05-2011.
Bestuurslid
Gestart op 31-07-2003.
Voorzitter bestuur
Gestart op 01-01-2001.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2022:1547

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:2477

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2494

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1633

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1612

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:4025

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:3061

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:3037

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:2266

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:1867

Lezen