Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M.C.J. Lommen

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-07-2021.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-06-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-01-2001 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid raad van toezicht
Gestart op 01-11-2019.
Bestuurslid (voorzitter)
Gestart op 01-01-2013.
Voorzitter
Gestart op 03-10-2012.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2022:4592

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:4591

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:2494

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:2450

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:2454

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:2453

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:2471

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:2451

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:1252

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:1255

Lezen