Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. B. van den Bosch

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 15-10-2008 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 01-01-2002 tot 14-10-2008.
Coördinerend vice-president
Van 01-03-2002 tot 01-01-2004.
Kantonrechter
Van 10-03-1998 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 16-11-1995 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 16-11-1995 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 16-11-1995 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 09-04-1998 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 01-07-1992 tot 09-03-1998.
Ondervoorzitter
Van 24-06-1992 tot 30-06-1992.
Gerechtsauditeur
Van 22-03-1991 tot 23-06-1992.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 09-09-1991 tot 23-06-1992.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 01-01-2008.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter klachtencommissie
Van 15-07-2013 tot 01-03-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNNE:2018:2282

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:811

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:1570

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2016:5509

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2016:5519

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2016:4179

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2014:6875

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2015:4355

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2015:1479

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2015:739

Lezen