Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. R.C. Schlingemann

Beroepsgegevens

Er zijn geen beroepsgegevens bekend.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-04-2020 tot 31-12-2021.
Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-03-2020.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-12-2021.
Raadsheer
Van 01-02-2009 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-02-2012 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-02-2008 tot 31-01-2009.
Vice-president
Van 01-01-2002 tot 31-01-2009.
Kantonrechter
Van 12-03-1999 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 09-12-1991 tot 11-03-1999.
Rechter-plaatsvervanger
Van 11-12-1986 tot 08-12-1991.

Nevenbetrekkingen

Examinator PAO leergang gerechtelijk deskundige
Gestart op 01-02-2018.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter Raad voor de tuchtrechtspraak LRGD (Landelijk Register gerechtelijk deskundigen)
Van 27-11-2017 tot 27-11-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2017:922

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2015:4012

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:4246

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:4250

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:175

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:3418

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:3417

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:2801

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:1676

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:1675

Lezen