Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. F.P. Geelhoed

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-05-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-07-2017 tot 30-04-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-05-2019 tot 30-04-2020.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 30-06-2017.
Rechter
Van 01-10-2008 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-05-2002 tot 30-09-2008.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-2007 tot 30-09-2008.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2022:57

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2022:58

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:10409

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:9467

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:5180

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2010:BN1315

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2011:BW5339

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2010:BM0899

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2010:BN1279

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2011:BT1972

Lezen