Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. B.C. Vink

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2002 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-10-2010 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 01-05-2007 tot 30-09-2010.
Rechter
Van 01-11-2003 tot 30-04-2007.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 11-05-2001 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

Bindend adviseur voor geschillen in (m.n.) de meubel- en stofferingsbranche (non-food retail)
Gestart op 01-05-2020.
Plaatsvervangend voorzitter
Gestart op 01-04-2015.

Historische nevenbetrekkingen

Docent PAO opleiding verdieping rechtsvordering
Van 14-06-2013 tot 01-01-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2018:4819

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:11212

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:11213

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2013:14134

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2013:10485

Lezen
ECLI:NL:RBDOR:2010:BO3191

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2011:BQ0031

Lezen
ECLI:NL:RBDOR:2010:BM3546

Lezen
ECLI:NL:RBSGR:2011:BP9472

Lezen
ECLI:NL:RBSGR:2011:BP5018

Lezen