Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. N.C.M. Koch

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-03-2022.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2014 tot 28-02-2022.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2013.
Rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2010 tot 31-12-2010.
Rechter-plaatsvervanger
Van 20-11-2007 tot 31-12-2009.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2002 tot 01-12-2007.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 08-05-1995 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 01-04-2013.
Directeur Groot Aandeelhouder
Gestart op 01-01-1996.

Historische nevenbetrekkingen

Lid van het bestuur
Van 01-07-2013 tot 01-08-2017.
Lid Raad van Advies
Van 01-10-2011 tot 31-12-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBZWB:2015:9007

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2015:1518

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2014:2661

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2013:CA1906

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2013:BZ2695

Lezen
ECLI:NL:RBBRE:2010:BN1406

Lezen
ECLI:NL:RBARN:2010:BO7905

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2010:BL3943

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2010:BM1606

Lezen
ECLI:NL:RBBRE:2011:BU9904

Lezen