Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.J. Neijt

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2017.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-05-2014 tot 31-12-2016.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 30-04-2014.
Rechter
Van 01-09-2009 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-09-2008 tot 31-08-2009.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-2008 tot 31-08-2009.

Nevenbetrekkingen

Lid van de Geschillencommissie
Gestart op 01-01-2021.
Lid Kascommisie
Gestart op 18-11-2020.
Redactie
Gestart op 01-08-2020.
Redactie
Gestart op 01-04-2019.
Docent
Gestart op 01-01-2011.

Historische nevenbetrekkingen

Penningmeester
Van 01-01-2016 tot 01-01-2019.
Docent
Van 15-03-2012 tot 01-01-2019.
Docentschap
Van 01-01-2012 tot 01-01-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOVE:2022:766

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2022:111

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2021:13888

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2021:5600

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:1474

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:6858

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:1158

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:795

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:5648

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:5463

Lezen