Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. L.A.J. Nuijten

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-11-2019.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-10-2019.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-01-2002 tot 31-12-2010.
Kantonrechter
Van 14-10-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 01-06-1992 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 24-08-1993 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 24-08-1993 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 01-07-1992 tot 23-08-1993.
Ondervoorzitter
Van 03-07-1989 tot 30-06-1992.
Rechter-plaatsvervanger
Van 23-02-1990 tot 30-06-1992.
Gerechtsauditeur
Van 01-12-1988 tot 02-07-1989.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 25-02-1988 tot 02-07-1989.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter van bestuur van stichting tbv goed doel
Gestart op 20-09-2011.
Voorzitter (plv) kamer I en II
Gestart op 01-03-2002.

Historische nevenbetrekkingen

Plv. voorzitter
Van 15-07-2020 tot 01-11-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBBRE:2010:BM0390

Lezen
ECLI:NL:RBBRE:2011:BQ8244

Lezen
ECLI:NL:RBBRE:2011:BQ8239

Lezen