Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.J.A.G. van Baal

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-09-2007 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 20-06-2001 tot 31-08-2007.
Gerechtsauditeur
Van 01-09-1999 tot 19-06-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 29-05-1996 tot 19-06-2001.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-09-1997 tot 31-08-1999.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1993 tot 31-08-1997.

Nevenbetrekkingen

Vice-voorzitter van de raad van toezicht
Gestart op 06-05-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Lid van de raad van toezicht
Van 09-02-2015 tot 06-05-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBLIM:2022:3812
18-05-2022
ECLI:NL:RBLIM:2022:3813
18-05-2022
ECLI:NL:RBLIM:2022:2661
06-04-2022
ECLI:NL:RBLIM:2022:2653
06-04-2022
ECLI:NL:RBLIM:2022:2339
25-03-2022
ECLI:NL:RBLIM:2022:2340
25-03-2022
ECLI:NL:RBLIM:2022:1333
22-02-2022
ECLI:NL:RBLIM:2022:1291
21-02-2022
ECLI:NL:RBLIM:2022:367
19-01-2022
ECLI:NL:RBLIM:2021:9767
22-12-2021