Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.J.H. van den Hombergh

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-07-2020.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 30-06-2020.
Rechter
Van 01-05-2008 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-05-2007 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid Raad voor Strafrechttoepassing en Jeugdbescherming (RSJ), afdeling rechtspraak
Gestart op 01-05-2018.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter commissie van toezicht
Van 01-03-2015 tot 30-06-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBLIM:2022:3425

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2022:3325

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2022:3324

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2022:3294

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2022:2755

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2022:2729

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2022:1609

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2022:576

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2022:578

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2021:9921

Lezen