Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. A.G.J. baron van Wassenaer van Catwijck

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2001 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid Raad van Toezicht
Gestart op 06-02-2017.
Lid Raad van Toezicht
Gestart op 01-06-2009.
Bestuurslid
Gestart op 01-03-2009.
Lid
Gestart op 01-01-2006.
Member Editorial Board
Gestart op 01-01-2006.
College van beroep
Gestart op 15-06-2001.
Secretaris Bestuur
Gestart op 01-10-1996.
Voorzitter
Gestart op 18-08-1996.
Directeur
Gestart op 01-04-1996.
Arbiter
Gestart op 01-01-1996.
Docent IBR/VBR-A
Gestart op 01-01-1995.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.