Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A. de Jong

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-05-2009 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-05-2008 tot 30-04-2009.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-05-2008 tot 30-04-2009.

Nevenbetrekkingen

Lid van de Advysried van de Afûk
Gestart op 12-09-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter
Van 01-03-2012 tot 12-10-2018.
Secretaris
Van 07-12-2010 tot 01-07-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNNE:2022:1283

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2022:855

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2022:654

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2022:447

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2022:326

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2022:328

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2022:317

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2022:206

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2022:170

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:2332

Lezen