Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.dr. P.F.A. Bierbooms

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-04-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-12-2010 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-01-2006 tot 30-11-2010.
Rechter-plaatsvervanger
Van 28-08-2003 tot 31-12-2005.

Nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter Raad van Discipline te Arnhem-Leeuwarden
Gestart op 01-06-2021.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter klachtencommissie
Van 01-01-2009 tot 01-02-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBGEL:2022:76

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:6938

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:1806

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:1686

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:1631

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:1321

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:1290

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:5002

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:4875

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:4693

Lezen