Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. S.T. Kooistra

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-07-2015.

Historische beroepsgegevens

Substituut-officier van Justitie
Van 01-01-2013 tot 30-06-2015.
Substituut-officier van Justitie
Van 15-08-2011 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Secretaris/Penningmeester
Gestart op 01-01-2007.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNNE:2022:968
31-03-2022
ECLI:NL:RBNNE:2021:4995
22-11-2021
ECLI:NL:RBNNE:2021:4993
22-11-2021
ECLI:NL:RBNNE:2021:4617
29-10-2021
ECLI:NL:RBNNE:2021:3967
16-09-2021
ECLI:NL:RBNNE:2021:3966
16-09-2021
ECLI:NL:RBNNE:2018:734
05-03-2018
ECLI:NL:RBNNE:2017:1804
17-05-2017
ECLI:NL:RBNNE:2017:1805
17-05-2017
ECLI:NL:RBNNE:2017:1642
04-05-2017