Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H. Abbink

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2018.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-12-2017.
Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-10-1991 tot 31-05-2012.
Vice-president
Van 20-04-1998 tot 31-12-2010.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-10-1991 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-10-1991 tot 31-12-2001.
Raadsheer
Van 25-05-1992 tot 19-04-1998.
Rechter
Van 22-03-1990 tot 24-05-1992.
Rechter-plaatsvervanger
Van 08-08-1988 tot 21-03-1990.
Gerechtsauditeur
Van 03-09-1984 tot 07-08-1988.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2018 tot 31-10-2021.

Nevenbetrekkingen

Ouderling
Gestart op 02-11-2014.
Lid Arbitragecommissie
Gestart op 01-02-2014.
Voorzitter
Gestart op 11-10-2006.
Lid
Gestart op 23-01-2005.
Bestuurslid
Gestart op 18-06-2003.
Voorzitter klachtencommissie SIAG
Gestart op 01-09-1999.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2018:1017

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:10386

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:9739

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:7148

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:6716

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:6572

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:5280

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:4851

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:4850

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:4588

Lezen