Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. I.C. Prenger-de Kwant

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 19-08-2019.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 28-03-2016 tot 18-08-2019.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 27-03-2016.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-02-2019 tot 18-08-2019.
Rechter
Van 24-05-2010 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-07-2008 tot 23-05-2010.
Gerechtsauditeur
Van 28-04-2006 tot 30-06-2008.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-2001 tot 27-04-2006.

Nevenbetrekkingen

Lid Deelraad (speciaal onderwijs)
Gestart op 01-12-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-06-2013 tot 01-01-2018.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.