Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.P.A. Boersma

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-03-2022.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-05-2022.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-09-2017 tot 28-02-2022.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-2021 tot 30-04-2022.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-08-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-03-2015 tot 31-08-2017.
Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-08-2017.
Rechter-plaatsvervanger
Van 09-11-2000 tot 31-12-2012.
Sectorvoorzitter
Van 01-01-2007 tot 31-12-2012.
Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-03-2002 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 03-10-1991 tot 28-02-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 16-11-1988 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

Deputaat
Gestart op 01-11-2017.
Voorzitter Commissie Gulden Boek
Gestart op 01-04-2015.
Bewerker Lexplicatie
Gestart op 01-01-1984.

Historische nevenbetrekkingen

Lid
Van 01-01-2005 tot 01-11-2017.
Voorzitter
Van 01-09-2012 tot 31-12-2017.
Lid Kerkenraad Algemene Zaken
Van 01-10-2015 tot 01-12-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2021:2122

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2021:2003

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1643

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1642

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1536

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1532

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1524

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1488

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1484

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1485

Lezen