Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J.H.J.M. Mertens-Steeghs

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 23-01-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2018 tot 30-09-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2018 tot 31-10-2018.
Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-12-2017.
Senior raadsheer
Van 01-07-2009 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2005 tot 01-03-2012.
Raadsheer
Van 01-04-2005 tot 30-06-2009.
Vice-president
Van 21-02-2001 tot 31-03-2005.
Rechter
Van 24-06-1992 tot 20-02-2001.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 19-12-1991 tot 30-06-1992.
Gerechtsauditeur
Van 30-11-1990 tot 23-06-1992.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-08-1991 tot 23-06-1992.

Nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter
Gestart op 01-01-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend lid Hof van Discipline
Van 01-01-2015 tot 01-09-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBLIM:2018:6061

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:6062

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:4967

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:4716

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1784

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:2656

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:2455

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:2452

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:2453

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:2124

Lezen