Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. F. van der Hoek

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 30-06-2017.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 28-10-2009 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 26-06-2003 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-01-2002 tot 31-12-2010.
Kantonrechter
Van 28-08-1996 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-1998 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 20-12-1991 tot 31-12-1994.

Nevenbetrekkingen

Juridisch medewerker procesjurist, conflictbemiddelaar
Gestart op 01-01-2020.
Voorzitter Klachtencommissie
Gestart op 01-06-2015.
Bestuurslid
Gestart op 01-01-2015.
Medewerker, auteur
Gestart op 01-01-2013.
Lid Commissie van Beroep
Gestart op 01-03-2012.
Auteur Tekst & Commentaar
Gestart op 01-01-2008.
Bestuurslid
Gestart op 01-07-2005.
Docent
Gestart op 01-01-2005.
Bestuurslid
Gestart op 01-01-2001.
Plv. voorzitter Klachtencommissie
Gestart op 01-01-2021.
Plv. Voorzitter Klachtencommissie
Gestart op 01-01-2021.
Voorzitter Commissie Sociaal Plan
Gestart op 01-01-2021.
Juridisch adviseur procesjurist, conflictbemiddelaar
Gestart op 01-01-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Lid, plaatsvervangend voorzitter
Van 01-01-2013 tot 01-01-2020.
Voorzitter Geschillencommissie WKKGZ
Van 01-01-2017 tot 01-01-2021.
Voorzitter Klachtencommissie
Van 01-06-2015 tot 01-01-2020.
Bestuurslid
Van 01-01-2015 tot 01-06-2022.
Bestuurslid
Van 01-01-2001 tot 01-06-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2014:628

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2014:415

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2014:391

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2014:192

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:4925

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:4934

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:4910

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:4892

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:9045

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:4656

Lezen