Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M. van der Ouderaa-Keppels

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-03-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-06-2014 tot 28-02-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-06-2013 tot 31-05-2014.
Rechter
Van 01-04-2013 tot 28-06-2013.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter
Van 01-01-2004 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-01-2003 tot 31-12-2003.
Rechter-plaatsvervanger
Van 09-12-2002 tot 31-12-2003.

Nevenbetrekkingen

Buitengewoon lid in de afdeling Rechtspraak
Gestart op 01-05-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.