Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. P.P.T. Bovend'Eert

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-1992 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-1992 tot 31-05-2004.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter klachtencommissie
Gestart op 01-01-2018.
Voorzitter Klachtadviescommissie
Gestart op 01-01-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.