Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. E. Kouwenhoven

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-02-2010 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 15-06-1994 tot 31-01-2010.
Gerechtsauditeur
Van 01-05-1993 tot 14-06-1994.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-05-1993 tot 14-06-1994.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-09-1986 tot 30-04-1993.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 01-03-2021.
Lid redactie tijdschrift voor Ambtenarenrecht
Gestart op 15-03-2006.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter
Van 01-09-2009 tot 31-12-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2018:6386

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:6385

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:2504

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:8588

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:8589

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:5775

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:5124

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:2360

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:16882

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:16881

Lezen