Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.J.H.G. Bronzwaer

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 15-10-2007 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-05-2001 tot 15-10-2007.
Rechter
Van 07-08-1996 tot 30-04-2001.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-1995 tot 06-08-1996.
Rechter-plaatsvervanger
Van 21-10-1994 tot 31-03-1995.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1991 tot 31-03-1995.

Nevenbetrekkingen

Lid van de Landelijke Geschillencommissie, Wet Medezeggenschap Scholen.
Gestart op 01-01-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2018:4294

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4299

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:2897

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:2172

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:11311

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:9664

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:9021

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:8320

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:8325

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:8016

Lezen