Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. E.J.M. Heijs

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-09-2010.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-09-2013 tot 31-12-2020.
Raadsheer
Van 01-09-2010 tot 31-08-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2008 tot 31-08-2010.
Vice-president
Van 01-02-2009 tot 31-08-2010.
Raadsheer
Van 01-01-2003 tot 31-01-2009.
Rechter
Van 01-02-2001 tot 31-12-2002.
Gerechtsauditeur
Van 01-07-2000 tot 31-01-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-2000 tot 31-01-2001.
Gerechtsauditeur
Van 01-01-1999 tot 30-06-2000.

Nevenbetrekkingen

Redactielid Rechtspraak Sociale Verzekering
Gestart op 01-12-2011.

Historische nevenbetrekkingen

Lidmaatschap van de Raadgevende Commissie
Van 21-08-2019 tot 15-09-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2018:1920

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1923

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1927

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1924

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1922

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1929

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1851

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1845

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1592

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1540

Lezen